Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /home/gohaus/domains/goodhaus.lt/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600
Tarkett parketas - GOODHAUS
Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /home/gohaus/domains/goodhaus.lt/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600

Warning: A non-numeric value encountered in /home/gohaus/domains/goodhaus.lt/public_html/wp-content/themes/Divi/functions.php on line 5841

Tarkett parketas

Atraskite natūralų grožį ir įvairovę Tarkett naujoje medinių grindų kolekcijoje, sukurtoje atsižvelgiant į moderniausias interjero dekoravimo tendencijas ir stilius. Mėgaukitės nesenstančiu dizainu ir išskirtiniu meistriškumu Arba rinkitės kietmedžio grindis, pasižyminčias išskirtinėmis savybėmis ir specialia apdaila. Galite rinktis įvairiausias spalvas ir išraiškas.

Kolekcija ATELIER atspindi vėl populiarėjantį klasikinį skonį, kurioje prabanga derinama ne tik su papildomu rūpinimusi ir dėmesiu. Įkvėpimo semiamasi iš autentiškų ir laiko patikrintų naujų ar net antrinių žaliavų medžiagų, suteikiančių visiškai naują išraišką. Siekiant gyventi paprasčiau ir sveikiau, kuriamas ekologiškesnis, bet pagal poreikius pritaikytas stilius, kur tradicijos svarbesnės už madą. Raktiniai žodžiai: harmonija ir draugiškumas. Medžiagos ir dekorai yra natūralūs, bet užtikrinamas šiuolaikinis patogumas ir estetinis vaizdas.

Kolekcijoje SHADE galima rinktis šiltas ir natūralias spalvas, leidžiant pritaikyti įvairius švelnius ir raminančius dizainus prie jūsų interjero dekoracijų.
Kolekcija PURE pasižymi geriausiu autentišku natūraliu dizainu su papildoma apdaila, taikoma siekiant išryškinti kiekvienos nesenstančio stiliaus lentjuostės unikalias savybes.
Kolekcijos PLAY medinės grindys pasižymi kūrybiškais sprendimais, taikant įvairias spalvas ir savybes. Jei norite išraiškingumo, čia rasite grindis, kurios atitiks jūsų poreikius.

ATELIER
Plačios, itin ilgos, itin storos „Elegance“ lentjuostės įformina perspektyvą ir užtikrina jaukią kambario atmosferą. Jos natūralus grožis su visais medienos įtrūkimais ir mazgeliais išryškinamas naudojant rankų darbo elementus, pvz., pjūvius. Vaškinės alyvos apdaila išryškina išskirtinį kiekvienos lentjuostės gruoblėtumą ir stuktūrą. Harmoningas dizaino ir dekoravimo derinys grindyse, kiekvienam kambariui suteikiantis gylio, grožio ir rafinuotumo.

„Noble“ – tai dizainas, atkartojantis 1950-aisiais naudotą klasikinę modulinę techniką. Prie tradicinio apdirbimo laku pridedama šlifavimo ir vaškinės alyvos apdaila, sukuriant naujos rūšies grindis. Po kojomis sukuriamas neįtikėtinas šviesos žaismas, besikeičiantis pagal jūsų padėtį ir perspektyvą, šviesai apšviečiant kambarį. Rezultatas – įspūdinga grindų ir jų aplinkos dinamika, sukuriant nesenstantį, bet madingą efektą.

„Heritage“ kolekcijoje pristatomas geriausias natūralaus stiliaus savybes užtikrinantis originalus kaimietiško stiliaus ąžuolas. Natūralios detalės, suteikiančios grindims šimtmečio senumo patinos įvaizdį. Ne taip seniai buvo manoma, kad tam tikros ąžuolo žaliavos yra netinkamos išvaizdos grindims gaminti. Dabar šios kaimietiško stiliaus, gruoblėtos medienos paklausa didžiausia. Ir kuo didesnės formos ar gylio įtrūkimai, mazgeliai ir natūralesnių spalvų variantai, tuo geriau! Medienos raštas išryškinamas šlifuojant ir dažant, siekiant pabrėžti gražias detales, suteikiančias unikalumo kiekvienai lentjuostei.

„Prestige“ akcentuojamas gamtos kūrinio ir medienos vidinio stiprumo bei galios atsparumas laiko išbandymams. Atidžiai šlifuojant išryškinama medienos struktūra ir patina, lyg ji būtų veikiama saulės, smėlio ir vėjo. Rezultatas – glotnios ir kaimietiško stiliaus medienos išvaizda, panaši į seno medinio suoliuko, kiekvieną sezoną stovinčio nuo vėjo neapsaugotame pėsčiųjų take netoli jūros.

Kolekcijoje „Vintage“ sujungiamas senų medinių grindų žavesys ir detalės su visais modernių grindų pranašumais. Sukuriama naudotų grindų išvaizda. Atkurti nusidėvėję paviršiai, kuriuos galite aptikti naudotuose balduose ar antrinių žaliavų grindyse. Pjūklo žymės, išpjovos ar kitos nutrintos detalės užtikrina, kad grindys atrodo taip, lyg jau būtų naudotos daug metų. Pridėkite vaškinės alyvos ir kiekvienos grindys parodys savo istoriją būsimoms kartoms.

VISO DYDŽIO PJŪKLO ŽYMĖS, pažadinančios medienos apdirbimo meistriškumo istorijos atsiminimus.

NE VISO DYDŽIO PJŪKLO ŽYMĖS liudija senas medienos apdirbimo tradicijas.

IŠPJOVŲ ŽYMĖS liudija apie praėjusį laiką.

SHADE

„Shade“ – tai elegantiška kolekcija, pasižyminti medienos šiluma, kurią perteikia jaukią aplinką užtikrinančios švelnios ir natūralios spalvos. Tyrinėkite spalvų niuansus ir jų atmosferą, kad sužinotumėte, kaip jos galėtų išryškinti pagrindinius interjero dekoracijų akcentus. Įvairiausių atspalvių madingų, funkcionalių ir patvarių medinių grindų kolekcija

PURE

Kokybe, tradicijomis ir patvarumu pasižyminti kolekcija. Kolekcija „Pure“ pasižymi autentišku motinos gamtos dizainu, išryškinančiu ir išsaugančiu unikalias kiekvienos visada stilingų grindų lentjuostės savybes. Išryškinamos geriausios natūralios savybės, užtikrinant nesenstantį stilių

PLAY

Kolekcijoje „Play“ mūsų dizaineriai pritaikė kūrybiškus spalvų ir savybių derinius. Rezultatas: įvairių tipų išraiškingas grindų dizainas, suteikiantis kambariui neįprastą išvaizdą.

VIVA

Atnaujindami namus visada renkatės gražias, praktiškas ir patvarias medžiagas. Ieškantys tam tikro dizaino tikro medžio grindų kolekcijoje „Viva“ ras didelį 8,5 mm storio fanerinių grindų, pasižyminčių ergonomiška fiksavimo sistema, asortimentą. Kadangi lentjuostės trumpesnės, „Viva“ fanerines grindis patogiau ir lengviau transportuoti bei kloti. „Viva“ grindys – tai puikus pasirinkimas atnaujinantiems namus.

MEDIENOS RŪŠYS

ĄŽUOLAS („Quercus“) – itin vertinamas ir dažnai naudojamas kaip interjero dekoravimo priemonė dėl išskirtinių našumo savybių. Šviesesnė balana ir mazgeliai paryškina išskirtinius rudos spalvos niuansus. Apdorojant karščiu jis įgauna egzotinį tamsesnį toną.

UOSIS („Fraxinus“) – dėl savo tvirtumo ir stangrumo jis itin tinkamas naudoti intensyvaus naudojimo vietose. Didelis tamsios branduolinės medienos ir šviesios balanos kontrastas sudaro gyvybingą vaizdą, priderinamą prie įvairių niuansų.

KLEVAS („Acer“) – tai viena iš kiečiausios lengvos medienos rūšių, pasižyminti itin dideliu atsparumu dėvėjimuisi. Klevas pasižymi ramiais ir tolygiais niuansais. Jo raštas tiesus su smulkia, tolygia tekstūra, užbaigiama lenktais didėjančiais žiedais.

BUKMEDIS („Fagus“) – kietas ir patvarus. Dėl ląstelinės struktūros bukmedžio judėjimas stipresnis nei daugelio kitų medienos rūšių. Bukmedžio skiriamosios savybės: tolygi išvaizda ir šiltos geltonos spalvos niuansai.

BERŽAS („Betula“) – šiek tiek minkštesnis, todėl nerekomenduojamas intensyviai naudojamose vietose. Ši skandinaviška mediena itin lengva ir pasižymi ramiu tonu su giliu atspindinčiu blizgesiu. Raštų niuansų skirtumai beveik nematomi.

RIEŠUTMEDIS („Juglans“) – pasižymi puikiomis medienos apdirbimo savybėmis dėl jam būdingu minkštumo. Spalvų paletė įvairi: nuo šviesiai rudos iki šilto juodojo šokolado tono, o balana kreminės baltos spalvos. Riešutmedis suteikia grindims išskirtinumo.

MEDINĖS GRINDYS VISIEMS METŲ LAIKAMS

Mediena – natūrali ir gyva žaliava, susitraukianti arba išbrinkstanti keičiantis temperatūrai ir drėgmei. Vietovėse, kur žiemos šaltos, savo namus šildome ir todėl vidaus oras būna sausas. Dėl to grindys susitraukia. Atėjus pavasariui grindys vėl išsiplečia. Santykinės drėgmės pokyčiai gali sugadinti medines grindis; jos gali įtrūkti arba išsipūsti. „Tarkett“ gamina medines grindis daugiau nei 125 metus ir žino, kaip sumažinti šį neigiamą poveikį.

NAUDINGA KONSTRUKCIJA

Siekiant kiek galima apriboti natūralų medžio judėjimą, parketas yra trijų sluoksnių. Keičiant plaušų kryptį šiuose sluoksniuose, medienos judėjimas sumažinamas, taip gaunant subalansuotas ir stabilias grindis. Tvirtos fiksavimo sistemos be klijų stipriai pritvirtina lentas vieną prie kitos nepalikdamos tarpų.

GRINDŲ ŠILDYMAS DIDESNIAM KOMFORTUI UŽTIKRINTI

Klojant medines grindis ant šildomų pamatinių grindų svarbu, kad paviršiaus temperatūra nebūtų aukštesnė nei 27° ir pasirinkta sistema užtikrintų tolygų šildymą visame grindų paviršiuje, įskaitant nelygias vietas. Taip pat turite žinoti, kad grindų šildymas gali paskatinti tarpų tarp lentjuosčių atsiradimą žiemos metu. Bukas, klevas ir krepšelio pynučių konstrukcijos labiau linkusios judėti, todėl jų šildyti nerekomenduojama. Visų kitų tipų mediena tinkama, jei laikomasi anksčiau nurodytų instrukcijų.

MEDINĖS GRINDYS KEIČIA SPALVĄ

Medienai senstant, kinta medinių grindų spalva. Medieną taip pat veikia ultravioletiniai saulės spinduliai. Tai akivaizdžiai pastebėsite pakėlę kilimėlį, kuris kurį laiką buvo patiestas ant grindų. Kai kurių rūšių mediena, pvz., riešutmedis, pakeičia spalvą per kelias savaites, o kitų rūšių mediena keičiasi šiek tiek ilgiau. Riešutmedis pašviesėja ir įgauna rausvą toną, o kitų rūšių mediena tampa labiau aukso atspalvio. Jei reikia daugiau informacijos, žr. svetainės dokumentacijos skyrių.

MEDIENOS APDAILA

Naudodami medines grindis pirmiausia dėvite paviršiaus apdorojimą, o ne medieną. Todėl, norint ilgai išsaugoti medinių grindų puikią išvaizdą, jos turi būti gerai saugomos nuo dėvėjimosi, subraižymų, įbrėžimų ir dėmių. „Tarkett“ medinės grindys turi „Proteco“ – vieną iš stipriausių apsaugų rinkoje. „Proteco“ būna trijų rūšių, kurių kiekviena suteikia skirtingą grindų pojūtį.

„PROTECO“ LAKAS

Pusiau blizgus lakas pasiekia šešis sluoksnius. Tepamas tinkamas lako sluoksnis (nei per storas, nei per plonas), kad grindys būtų itin atsparios dėvėjimuisi.

„PROTECO NATURA“

Matinis lakas, kuris tepamas taip pat, kaip pusiau skaidrus lakas, pasižymi dideliu atsparumu dėvėjimuisi ir suteikia tokią pat veiksmingą apsaugą. Jis išsaugo natūralią medienos spalvą ir jos teikiamą pojūtį – tarsi grindys būtų alyvuotos. Reikia truputį daugiau priežiūros, nes matinis paviršius visada pritraukia daugiau purvo nei pusiau blizgus lakas.

„PROTECO“ VAŠKINĖ ALYVA

Vaškinė alyva sudaryta iš saulėgrąžų, linų ir sojų aliejų. Ji suteikia šilkinį matinį paviršių, sudarantį stipresnį medienos įspūdį. Aliejus prasiskverbia į medieną, o kietas vaškas išlieka ant paviršiaus ir suteikia ypatingą apsaugą nuo nusidėvėjimo. Kaip ir visas kitas alyvuotas medines grindis šias grindis reikia papildomai alyvuoti kas dvejus – trejus metus. Joms taip pat reikia šiek tiek daugiau priežiūros nei laku dengtoms grindims. Naudodami medines grindis pirmiausia dėvite paviršiaus apdorojimą, o ne medieną. Todėl, norint ilgai išsaugoti medinių grindų puikią išvaizdą, jos turi būti gerai saugomos nuo dėvėjimosi, subraižymų, įbrėžimų ir dėmių. „Tarkett“ medinės grindys turi „Proteco“ – vieną iš stipriausių apsaugų rinkoje. „Proteco“ būna trijų rūšių, kurių kiekviena suteikia skirtingą grindų pojūtį.