Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /home/gohaus/domains/goodhaus.lt/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600
Aluxe easyline - GOODHAUS
Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /home/gohaus/domains/goodhaus.lt/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600

Warning: A non-numeric value encountered in /home/gohaus/domains/goodhaus.lt/public_html/wp-content/themes/Divi/functions.php on line 5841

ALUXE EASYLINE TERASOS UŽDANGA

Kviečiame susipažinti su ALUXE EASYLINE produktu, išplečiančiu namus. ALUXE GmbH yra didžiausias Vokietijoje terasinių uždangų iš aliuminio gamintojas, siūlantis įvairių aukštos vertės terasinių stogų, lodžijų, automobilio pastogių bei oranžerijų, praturtinančių namų aplinką.

Kodėl aliuminis?

Šiuolaikinė aliuminio konstrukcija tarnaus bent 75 metus, o bent 95 proc. panaudotų medžiagų tinka perdirbimui. Taigi, ekologIška medžiaga teoriškai gali gyvuoti kad ir tūkstantį metų. Stogui naudojamas polikarbonatas taip pat yra perdirbama, saugi aplinkai, ekologiška medžiaga.

Būdamas lengvas, aliuminis yra išskirtinai tvirtas ir stabilus. Jis atsparus smūgiams ir deformacijai – neleidžia pajudėti konstrukcijai, todėl stogo plokštės ir tvirtinimo taškai lieka savo vietose.
Esant stipriam vėjui aliuminio konstrukcija negirgžda. Stoginė, prišlieta prie namo vidinio kampo, dažnai sukuria savotišką „kišenę“, kur stipraus vėjo atveju formuojasi sūkuriai, pavojingi konstrukcijos statikai. Pasirinkus aliuminį, vėjo keliamą rūpestį galima pamiršti, kaip ir ugnies keliamas grėsmes – aliuminis yra nedegus.

EASYLINE aliuminio konstrukcijai naudojamos sijos yra siauresnės ir mažiau pastebimos, suteikdamos statiniui lengvumo įspūdį ir leidžia terasos uždangai harmoningai susilieti su pastatu, nedarkant architektūrinio dizaino.
Aliuminis nesiplečia nuo natūralios kaitros, nesusitraukia jis ir nuo šalčio; bene didžiausias aliuminio pranašumas yra tas, kad paviršiai nepraranda savo pirminės tekstūros, neturi trūkių ar atplaišų, kas leidžia daug metų nesunkiai išlaikyti konstrukciją tokią, kokia ji buvo nauja. Aliuminis yra metalas – jis neabsorbuoja jokių medžiagų ar skysčių, nekeičia spalvos, netampa dėmėtas. Miltelinis padengimas papildomai apsaugo aliuminį nuo aplinkos poveikio. Skystas muilas, vanduo ir minkštas audinys – tik tiek medžiagų reikia paviršiui atnaujinti. Aliuminio konstrukcijos nereikalauja aptarnavimo, laiko ir išlaidų. Terasa juk skirta poilsiui, o ne darbui.

Kodėl ALUXE?

Aliuminio profilių terasinius stogus siūlo ne vienas gamintojas, tačiau verta pasidomėti, kaip pagaminta siūloma konstrukcija. ALUXE GmbH dėmesį akcentuoja praktiniam išbaigtumui bei konstrukcijos tvirtumui. Paprastai nebereikia valyti sniego žiemą, nebent norėtumėte pasportuoti – ALUXE GmbH visiems savo gaminiams taiko išskirtinio tvirtumo konstrukciją, atlaikančią sniego apkrovą iki 125 kg/m2.
10 metų garantija konstrukcijai – efektyvus kokybiško produkto argumentas.
Trumpas produkto dosje skaičiais:
maksimali 125 kg/m2 stogo apkrova;
pasirenkamos spalvos – tamsiai pilka (RAL 7016) arba balta (RAL 9016);
8 mm sustiprintos konstrukcijos polikarbonato plokštės;
10 metų garantija aliuminio konstrukcijai;
montuodami EASYLINE dviese, užtruksite 2-3 valandas.

ALUXE EASYLINE saugo nuo sniego, lietaus, krušos ir tiesioginės saulės šviesos. Dėl šiuolaikinės polikarbonato dangos savybių, terasos stogas nepaverčia svetainės tamsia namų niša, kas įprasta terasoje įrengus šviesai nepralaidų uždengimą. Namų aplinka lieka šviesi, tačiau vėsesnė.

EASYLINE išsiskiria apgalvota, išbaigta konstrukcija, visiškai paruošta surinkimui. Numatyti tvirtinimo taškai pragręžti iš anksto, o pateikiami varžtų komplektai sunumeruoti – tai leidžia pastatyti uždangą savarankiškai, net ir neturint specialių įgūdžių.
Presuoto aliuminio profiliai išsiskiria visišku tiesumu ir paviršiaus tolygumu. Dažomi milteliniu trisluoksniu būdu, suteikiant glotnų arba struktūrišką (gruoblėtą), beveik nesibraižantį paviršių.

EASYLINE stogas dengiamas prekinio ženklo „MAKROLON“ skaidriomis daugiasienio polikarbonato „U“ formos sustiprintomis plokštėmis, pagamintomis įmonėje „BAYER AG“. Pramonėje, ši lengva, nuo UV spindulių apsauganti, ilgaamžė, smūgiams atspari danga naudojama kaip saugi pamaina stikliniam stogui.
Terasos uždanga nustebins jus savo integruotu vandens surinkimo lataku, todėl nepastebimu iš išorės. Uždanga taip pat komplektuojama su grąžtu, pritaikyta gręžimo „karūna“, silikoniniais klijais, gumos tarpine apsaugai nuo drėgmės, darbui reikalingais tvirtinimo varžtais, konstrukcijos įtvirtinimo padėklais bei montavimo schema.
Taip išplečiame namus. Tinkamai pagaminta terasos uždanga netampa išlaidomis – būsto vertės ir patrauklumo padidėjimas su kaupu atperka šią investiciją.

ALUXE EASYLINE matmenys ir kainos, Eur. su PVM:
305 x 300 cm – € 1390 (dvi priekinės atramos)
425 x 300 cm – € 1590 (trys priekinės atramos)
545 x 300 cm – € 1790 (trys priekinės atramos)