Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /home/gohaus/domains/goodhaus.lt/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600
Aluxe terasos - GOODHAUS
Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /home/gohaus/domains/goodhaus.lt/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600

Warning: A non-numeric value encountered in /home/gohaus/domains/goodhaus.lt/public_html/wp-content/themes/Divi/functions.php on line 5841

ALUXE – TERASOS UŽDANGOS, ŽIEMOS SODAI, LODŽIJOS, AUTOMOBILIŲ PASTOGĖS

Kviečiame susipažinti su ALUXE produktais, išplečiančiais namus. ALUXE GmbH yra didžiausias Vokietijoje terasinių uždangų iš aliuminio gamintojas, siūlantis įvairių aukštos vertės terasinių stogų, lodžijų, automobilio pastogių bei oranžerijų, praturtinančių namų aplinką.

Kodėl aliuminis?

Šiuolaikinė aliuminio konstrukcija tarnaus bent 75 metus, o bent 95 proc. panaudotų medžiagų tinka perdirbimui. Taigi, ekologIška medžiaga teoriškai gali gyvuoti kad ir tūkstantį metų. Stogui naudojamas polikarbonatas taip pat yra perdirbama, saugi aplinkai, ekologiška medžiaga.

Būdamas lengvas, aliuminis yra išskirtinai tvirtas ir stabilus. Jo ypatybė – atsparumas deformacijai. Aliuminio verandos durys ir langai efektyviai saugo nuo vagių – atsuktuvas įsilaužimui nepasitarnaus. Aliuminis atsparus smūgiams – neleidžia pajudėti konstrukcijai, todėl stogo plokštės, stiklai ir tvirtinimo taškai lieka savo vietose.

Esant stipriam vėjui, aliuminio konstrukcija negirgžda. Stoginė, prišlieta prie namo vidinio kampo, dažnai sukuria savotišką „kišenę“, kur stipraus vėjo atveju formuojasi sūkuriai, pavojingi konstrukcijos statikai. Pasirinkus aliuminį, vėjo keliamą rūpestį galima pamiršti, kaip ir ugnies keliamas grėsmes – aliuminis yra nedegus.

Aliuminio profilių veranda pasižymi vientisumu – jos konstrukcijai naudojamos sijos yra siauresnės ir mažiau pastebimos, suteikdamos statiniui lengvumo įspūdį, o durys, rankenos ar tvirtinimo detalės dažomos ta pačia, pagal pageidavimą parenkama RAL paletės spalva, ir leidžia verandai harmoningai susilieti su pastatu, nedarkant architektūrinio dizaino.

Aliuminis nesiplečia nuo natūralios kaitros, nesusitraukia jis ir nuo šalčio; bene didžiausias aliuminio pranašumas yra tas, kad paviršiai nepraranda savo pirminės tekstūros, neturi trūkių ar atplaišų, kas leidžia daug metų nesunkiai išlaikyti konstrukciją tokią, kokia ji buvo nauja. Aliuminis yra metalas – jis neabsorbuoja jokių medžiagų ar skysčių, nekeičia spalvos, netampa dėmėtas. Miltelinis padengimas papildomai apsaugo aliuminį nuo aplinkos poveikio. Skystas muilas, vanduo ir minkštas audinys – tik tiek medžiagų reikia paviršiui atnaujinti. Aliuminio konstrukcijos nereikalauja aptarnavimo, laiko ir išlaidų. Terasa juk skirta poilsiui, o ne darbui.

Kodėl ALUXE?

Aliuminio profilių terasinius stogus siūlo ne vienas gamintojas, tačiau verta pasidomėti, kaip ir iš ko pagaminta siūloma konstrukcija. ALUXE GmbH dėmesį akcentuoja estetiniam ir praktiniam išbaigtumui bei konstrukcijos tvirtumui. Galima užsakyti pageidaujamą nuolydžio kampą (5-15 laipsnių) ir pasirinkti tvirtinimo sienoje aukštį prisiderinant prie sienos savybių. Naudojamas unikalus stogo šarnyrinis profilis leidžia konstrukcijai susireguliuoti savaime ir išvengti nepageidaujamų tempimo reiškinių. Išsaugant architektūrinius užmojus, pasirenkami tinkami fasadinio skersinio bei atramų išpildymo būdai – kampuoto, apvalinto arba klasikinio stiliaus. Galimas ir pabrėžtinai etnografiškas senojo kaimo stiliaus dekoras. ALUXE GmbH gaminiai taip pat dera prie namo spalvos – galima rinktis iš 5-ių standartinių spalvų, o už papildomą mokestį galimos visos RAL dažų paletės spalvos. Terasinį stogą galima pritaikyti ir pagal namo formą – galimi vidiniai ar išoriniai kampai, taip pat laisvai stovinti pavėsinės – lodžijos konstrukcija. Galima rinktis iš 42-jų standartinių gamintojo teikiamų išmatavimų arba pasirinkti savo norimus uždangos matmenis. Pageidaujantiems, lubų konstrukcijoje įrengiamas taupus LED apšvietimas ilgiems vakarams atvirame ore, o vėsią dieną poilsiaujančiais pasirūpins infraraudonųjų spindulių šildytuvas. Mėgstantiems tamsią aplinką, gamintojas siūlo įrengti vidinę terasinę markizę su elektros varikliu, valdomą nuotolinio valdymo pultu; norintiems apsisaugoti nuo skersvėjo ar svetimų akių, siūlomi aliuminio profilio atitvarai – sienelės.

Konstrukcijos kampuose išdėstyti atraminiai stulpai neapsunkina apžvalgumo – atstumas tarp atramų siekia net 5-is metrus bazinėje TRENDLINE komplektacijoje, o brangesnėje TOPLINE versijoje ir visus 7-is metrus. Konstrukcijai naudojama išoriškai nematoma vidinė aliuminio sija apkrovai neutralizuoti. ALUXE GmbH savo gaminamus terasinius stogus komplektuoja su lietaus vandens nutekėjimo lataku viršutinėje sijoje, todėl taip pat nematomu, kaip ir vertikaliu lietvamzdžiu su požeminiu vandens šalinimu, nepastebimai integruotu atramoje. Be viso to – dauguma tvirtinimo taškų diskretiškai įrengti konstrukcijos viduje, kad maksimaliai išlaikytų statinio estetines savybes.

Nepamirštas ir patogumas: nebereikia valyti sniego žiemą, nebent norėtumėte pasportuoti – ALUXE GmbH visiems savo gaminiams taiko išskirtinio tvirtumo konstrukciją, atlaikančią sniego apkrovą iki 125 kg/m2. Daugelis jau gali pasivaikščioti ir stikliniais stogais.
ALUXE GmbH nenaudoja orui neatsparių išorinių guminių sandarinimo jungčių – vietoj jų integruojamos pasirinktos stogo spalvos aliuminio juostos, o pasirinktos stogo plokštės klojamos ant vidinių guminių guolių. 10 metų garantija visam gaminiui – maksimumas rinkoje, kaip ir efektyviausias kokybiško produkto argumentas.

Svarbus išskirtinio produkto dosje „sausais“ skaičiais:
8 mm VSG dvigubo laminuoto stiklo stogo danga;
16 mm daugiakanalio arba 5X struktūros polikarbonato stogo danga;
berėmė 10 mm grūdinto stiklo slankioji sistema su bėgiais, 8 mm arba 26 mm slenksčiu;
maksimalus atstumas tarp 2-jų atramų – 5-7 metrai;
iki 4 mm storio konstrukcinis aliuminio profilis;
pasirenkamas 5 – 15 laipsnių stogo nuolydis;
maksimali 125 kg/m2 stogo apkrova;
7-ių rūšių stogo plokštės.

Stiklo veranda – karališkas ALUXE GmbH gaminys
Dažnai įvairiomis medžiagomis bandoma stiklinti turimas patalpas stacionariomis arba slankiosiomis rėminėmis aliuminio pertvaromis. Tokį sprendimą numato ir ALUXE GmbH, tačiau gamintojas rekomenduoja neapkrauti naujojo statinio papildomomis pertvaromis, idant jis nesupanašėtų į šiltnamį. Pageidaujantiems, kartu su terasine uždanga, ALUXE GmbH pateikia išskirtinę berėmę slankiąją stiklo sistemą – taip išvengiama nereikalingų metalo konstrukcijos elementų ir suteikiamas netrikdomas panoraminis vaizdas esantiems viduje. Minimalistinė komponuotė ypač puošni, nes „sienų“ nesimato ir iš išorės. Viskas is vieno gamintojo. Taip įrengta terasa suteikia namui papildomą išbaigtumo ir modernumo akcentą. Berėmio stiklo veranda nedarko būsto dizaino ir neužgožia originalios namo išvaizdos.

Stiklo veranda efektyviai padidina namus. Tai tinkamai įrengtas naujas kambarys, pritaikomas įvairiems poreikiams:
poilsio erdvė ryto kavai, vakaro knygai, šeimos bendravimui;
darbo kambarys ramiam susikaupimui;
sveikatingumo erdvė namų treniruokliams, gultams, gimnastikos suoleliams;
oranžerija – žiemos sodas, ypač tinkama vieta augalams žiemoti vėsesnėje, drėgnesnėje aplinkoje;
draugų ratui;
buvimui gryname ore beveik visomis oro sąlygomis.

Dėl šiuolaikinės polikarbonato dangos ar saugaus laminuoto stiklo savybių, veranda nepaverčia svetainės tamsia namų niša, kas įprasta terasoje įrengus šviesai nepralaidų stogą. Namų aplinka lieka šviesi, tačiau vėsi.

Verandos šildyti įprastai nėra poreikio – šilumą perduodame tiesiogiai iš būsto, nors dažnai pakanka ir saulės poveikio; pageidaujantiems galima įrengti infraraudonųjų spindulių šildytuvą. Šaltuoju metu galima efektyviai vėdinti namus – temperatūra terasoje yra žemesnė, bet ne tokia, kaip lauke. Įstiklinta terasa saugo nuo vėjo, sniego, lietaus, krušos, tiesioginės saulės šviesos, UV spindulių bei karščio. Prie lubų įrengus slankiąją saulės širmą, praturtiname namą naujais atspalviais, o įrengus LED apšvietimą suteikiame būstui stulbinantį vakaro akcentą.

Išplėskite namus. Tinkamai įrengta terasos uždanga netampa išlaidomis – būsto vertės ir patrauklumo padidėjimas su kaupu atperka šią investiciją.

Aluxe Trendline yra visavertė Aluxe terasos stoginė. Kiekviena šio stogo detalė yra rūpestingai pagaminta ir atitinka aukštus reikalavimus, keliamus Aluxe terasų stogams.

Trendline yra bazinės komplektacijos modelis už prieinamą kainą. Šis modelis gaminamas penkių gražių spalvų. Už papildomą mokestį galėsite užsisakyti norimą RAL paletės spalvą. Galite rinktis iš įvairių mūsų siūlomų stogo dangų, į kurias įeina įvairių tipų polikarbonato arba stiklo plokštės.

Trendline dalys yra fiksuotų matmenų. Stogams iki 795 cm pločio, stoglatakis ir sienos profilis yra pagaminti iš vienos dalies. Už papildomą mokestį, terasos stoginę pagaminsime Jūsų pageidaujamų matmenų. Žinoma, savo terasos stoginę galite patys ilginti kiek tik norite.

 • 10 metų garantija visam gaminiui
 • Šarnyriniai profiliai konstrukcijos atsparumui
 • Keičiamas stogo nuolydis (5-15 laipsnių)
 • Standartinis plotis iki 7950 cm
 • Standartinės 5-ios RAL paletės spalvos
 • RAL paletės spalvos montavimo medžiagos
 • Struktūrinis arba glotnus miltelinis padengimas
 • Pasirenkama 16 mm 5X polikarbonato danga
 • Pasirenkama 8 mm laminuoto stiklo danga
 • Aukšto atsparumo aliuminis (6063/T66)
 • Maksimali stogo apkrova iki 125 kg/m2
 • Gegnių fiksavimas aliuminio „click“ juostomis
 • Apsaugotos vidinės tarpinės
 • Iki 4 mm storio konstrukcinis aliuminio profilis
 • Integruojamos vidinės sustiprinimo sijos
 • Integruoti vidiniai lietvamzdžiai
 • Maksimalus 5-ių metrų atstumas tarp 2-jų atramų
Aluxe Premiumline yra aukštos kokybės Aluxe terasos stoginė. Lyginant su Trendline, į Premium komplektaciją įeina tam tikri papildomi elementai. Dar daugiau dėmesio skiriama būsimai apdailai, todėl matysis mažiau konstrukcinių dalių.

Yra ir daugiau papildomai pasirenkamų elementų už tą pačią kainą, pvz., apvalios formos arba klasikinės stoglatakių apdailos juostos, arba nestandartinių matmenų pasirinkimas.

 

 • 10 metų garantija visam gaminiui
 • Šarnyriniai profiliai konstrukcijos atsparumui
 • Keičiamas stogo nuolydis (5-15 laipsnių)
 • Standartinis plotis iki 7950 cm
 • Standartinės 5-ios RAL paletės spalvos
 • RAL paletės spalvos montavimo medžiagos
 • Struktūrinis arba glotnus miltelinis padengimas
 • Pasirenkama 16 mm 5X polikarbonato danga
 • Pasirenkama 8 mm laminuoto stiklo danga
 • Aukšto atsparumo aliuminis (6063/T66)
 • Maksimali stogo apkrova iki 125 kg/m2
 • Gegnių fiksavimas aliuminio „click“ juostomis
 • Apsaugotos vidinės tarpinės
 • Iki 4 mm storio konstrukcinis aliuminio profilis
 • Integruojamos vidinės sustiprinimo sijos
 • Integruoti vidiniai lietvamzdžiai
 • Maksimalus 5-ių metrų atstumas tarp 2-jų atramų
 • Papildomi lubų profiliai estetiniam išbaigtumui
 • Atstumo profiliai tiksliam/greitam montavimui
 • Pasirenkamas 3-jų tipų latakų bei atramų dizainas
 • Netaikomas nestandartinių dydžių mokestis
Aluxe Topline, jau iš pavadinimo aišku, kad tai reiškia geriausią pasirinkimų asortimentą, geriausią statiką, geriausią kokybę ir geriausią dizainą

Mes ilgai galvojome, kaip patobulinti Premiumline terasos stoginę, ilgai sėdėjome prie braižymo lentos ir sukūrėme unikalią konstrukciją. Sujungę Premium komponentus ir visiškai naują, sutvirtintą stoglatakį ir sutvirtintas atramas mes sugebėjome sukurti itin stiprią stogo konstrukciją. Šis stogas gali lengvai atlaikyti visas oro sąlygas iki 7 m x 2,5 m ploto pastatytas tik ant dviejų atramų.

 

 • 10 metų garantija visam gaminiui
 • Šarnyriniai profiliai konstrukcijos atsparumui
 • Keičiamas stogo nuolydis (5-15 laipsnių)
 • Standartinis plotis iki 7000 cm
 • Standartinės 5-ios RAL paletės spalvos
 • RAL paletės spalvos montavimo medžiagos
 • Struktūrinis arba glotnus miltelinis padengimas
 • Pasirenkama 16 mm 5X polikarbonato danga
 • Pasirenkama 8 mm laminuoto stiklo danga
 • Aukšto atsparumo aliuminis (6063/T66)
 • Maksimali stogo apkrova iki 125 kg / m2
 • Gegnių fiksavimas aliuminio „click“ juostomis
 • Apsaugotos vidinės tarpinės
 • Iki 4 mm storio konstrukcinis aliuminio profilis
 • Integruojamos vidinės sustiprinimo sijos
 • Integruoti vidiniai lietvamzdžiai
 • Maksimalus 7-ių metrų atstumas tarp 2-jų atramų
 • Papildomi lubų profiliai estetiniam išbaigtumui
 • Atstumo profiliai tiksliam/greitam montavimui
 • Ypač stipri konstrukcija didelei apkrovai išlaikyti
 • Netaikomas nestandartinių dydžių mokestis