Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /home/gohaus/domains/goodhaus.lt/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600
Clic wall sienų apdaila - GOODHAUS
Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /home/gohaus/domains/goodhaus.lt/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600

Warning: A non-numeric value encountered in /home/gohaus/domains/goodhaus.lt/public_html/wp-content/themes/Divi/functions.php on line 5841

ClicWall – sienų apdailos revoliucija

Lengvas montavimas – ClicWall yra įdiegta unikali ir pasaulyje patentuota Uniclic sistema, dėl kurios plokštės labai lengvai sukimba viena su kita ir susispaudžia.

Besiūlė sistema – Dėka patentuotos Uniclic sistemos, sujungimai tarp plokščių yra beveik nematomi, tai leidžia išgauti estetiškai tobulą vaizdą.

Greitas surinkimas – ClicWall galima sumontuoti labai greitai. Be to, po montavimo darbų nereikalinga plokščių apdaila, todėl sutaupoma laiko, kuris būtų skirtas siūlių glaistymui ar šlifavimui švitriniu popieriumi.

Atsparumas ugniai – Su 1 val. atsparumo ugniai funkcija (FR 60), ClicWall atitinka bendrus gaisrinės saugos reikalavimus.

Atsparumas įbrėžimams – MDF plokštės iš abiejų pusių yra padengtos tvirtu, ugniai atspariu melamino sluoksniu.

Higieniškas ir atsparus vandeniui – ClicWall paviršius yra ypatingai higieniškas, nes prie jo ne taip lengvai prilimpa purvas. Paviršiaus viršutinis sluoksnis yra lengvai nuplaunamas. Melamino sluoksnis apsaugo plokštes ir padaro jas atsparias vandeniui.

UV atsparumas – ClicWall yra UV atsparus, todėl plokštės išlaiko savo spalvą ir toliau atrodo kaip naujos.

Akustinis komfortas – Esant specifiniam sujungimui ClicWall suteikia labai aukštą 48dB akustinio komforto vertę ir tokiu būdu yra lengvai pasiekiami naujausi garso izoliacijos reikalavimai.

Kaina – 25,50 Eur/m²